Team

IMG_3480.HEIC

Kevin Lundell

Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 020- 10 38 10

Mail: Kevin@Gr8solutions.se

IMG_3432.HEIC

Marcus Hansson
Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 020- 10 38 50

Mail: Marcus@Gr8solutions.se

IMG_3482.HEIC

Daniel Fredriksson
Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 020- 10 38 99

Mail: Daniel@Gr8solutions.se

IMG_3529.HEIC
Unknown-2.jpeg
IMG_3445.HEIC

Pascal Camara
Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 040- 643 02 63

Mail: Pascal@Gr8solutions.se

Rikard Niehoff

Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 020- 10 38 30

Mail: Rikard@Gr8solutions.se

Gregor Tomasiak
Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 020- 10 38 52

Mail: Gregor@Gr8solutions.se

IMG_3485.HEIC
IMG_3441.HEIC
IMG_3430.HEIC

Philip Thegelcrantz
Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 020-10 38 51

Mail: Philip@Gr8solutions.se

Ulf Carlsten
Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 020 - 10 38 08

Mail: Ulf@Gr8solutions.se

Alex Stoltz
Vellinge

  • Grey LinkedIn Icon

Tel: 020-10 38 55

Mail: Alex@Gr8solutions.se

Kontakta oss

Vi ger er en skräddarsydd och enkel telefoni,

tveka inte att höra av er till oss!

 

020-10 38 10

support@gr8solutions.se

Besök oss

Måndag - Fredag

09.00 - 16.30

Terminalgatan 20, 235 39 Vellinge

Tack för ditt meddelande!

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon